הסבר על האתר

אתר זה הוא אתר רוחני שמטרתו היא לעזור לאנשים בכל תחום בחייהם בו הם זקוקים לעזרה. 

הניסיון מראה שדווקא באמצעות עזרה רוחנית הרבה יותר קל ומהיר להגיע לתוצאות הרצויות.

באתר ייחודי זה האפשרויות לעזרה הם כמעט בלתי מוגבלות, ניתן לקבל עזרה בכל תחום ממש וזה מהסיבה שהטיפולים הרוחניים הללו באים ישירות מהבעל שם טוב הקדוש בעצמו.

דרך הטיפולים באתר אנשים בכל העולם מקבלים פתרון לבעיות ומטרות שלא הצליחו להשיג גם באמצעים קונבנציונליים כגון: רופאים, פסיכולוגים, פסיכיאטרים וכדו' וגם בדרכים לא קונבנציונליות כמו רפואה משלימה או דרכים רוחניות אחרות. באמצעות הטיפולים הייחודים באתר אנשים מתרפאים מבעיות שמוגדרות ככרוניות או שאין להם מרפא, מחלות סופניות, מתרפאים מבעיות ומחלות נפשיות, משיגים פרנסה, זוגיות, שלום בית, מימוש עצמי, ועוד.

אם האדם ממוקד מטרה ומתמיד בטיפול עד שמקבל את הפתרון לבעיה או הבקשה שלו ב"ה יקבל מענה למבוקשו דרך הטיפולים באתר 

 

 

קצת עלינו

מנהל האתר הוא יעקב ישראל חזן, פסיכותרפיסט במקצועו עם מעל ל-25 שנות ותק, מתעסק בריפוי רוחני באמצעות התקשרות לרבו, הבעל שם טוב הקדוש.

דרך קישור רוחני לבעל שם טוב הקדוש מתעסק בריפוי אנשים, הדרכה, ייעוץ וטיפול. 

יוצר מגוון מוצרים לריפוי ובעיקר מנהל את אתר הריפוי של הבעל שם טוב הקדוש. תפקידו באתר הוא לבנות סוג של גשר רוחני בין האדם המבקש טיפול לרבו הבעל שם טוב הקדוש. בצורה כזו כל אדם בעולם יכול לקבל עזרה ממשית מהבעל שם טוב הקדוש ולרפא את חייו בפשטות.

 

איך האתר פועל

האתר הוא אתר רוחני שדרכו מקבלים טיפול מהבעל שם טוב הקדוש בעצמו.

אתר זה הוא סוג של "גשר רוחני" בין האדם המבקש טיפול לבעל שם טוב הקדוש דרך החסיד שלו יעקב ישראל חזן באופן עקרוני הצדיקים נעזרים בחסידיהם ושליחים שלהם על מנת לפעול ולהשפיע בעם ישראל ובעולם כולו, הצדיק (הבעל שם טוב הקדוש) הוא נשמה כללית של כל עם ישראל ואין לו שום הגבלה לפעול, לרפא ולעזור בכל צורה שירצה. דוגמא מפורסמת בדור שלנו זה השימוש באיגרות קודש דרך חסידי חב"ד

באתר זה הבעל שם טוב הקדוש פועל דרך החסיד שלו יעקב ישראל חזן על מנת להביא ריפוי ועזרה לכל אדם שירצה בעולם כולו.

לכל אדם בעולם הזה יש תפקיד, שליחות רוחנית לעשות ביודעין או בלא יודעין, גם כאן במקרה שלנו יש סיבה שדווקא יעקב ישראל חזן (החסיד והשליח של הבעל שם טוב הקדוש) אחראי על ריפוי והפצת אור הצדיק בצורה מיוחדת זו.

האתר מקושר רוחנית לבעל שם טוב הקדוש בעצמו ולכן ברגע שהאדם כותב בקשה באמצעות האתר ומזמין טיפול הוא מיד מקבל מענה ועזרה רוחנית ממשית לפתרון הבעיה/בקשה שלו.

 

סוגי טיפול באתר

"טיפולים"  – זו הדרך הכי מהירה וחזקה  לקבל  תוצאות, והם טיפולים מהירים וממוקדי מטרה. בפועל כאן עיקר האתר וממליצים לכולם להתמקד בטיפולים בכדי להשיג המטרות שלהם. אחרי שהשגתם את המטרות שלכם ניתן להמשיך בתכניות נוספות באתר.

תכניות: 

1 תכנית המשך- זו תכנית מנויים (שניתן לבטל בכל עת) המתחדשת באופן חודשי. תכנית זו בנויה למטרת המשך טיפול לאחר שקיבלתם את התוצאות הרצויות ב "טיפולים"על מנת להעמיק את הריפוי והשינוי שלכם. (מכיוון ש "טיפולי המשך" מתבצעים דרך תיקון הנפש לוקח יותר זמן עד שרואים תוצאות בהשוואה ל "טיפולים" )

2 ריפוי קורונה  זו תכנית ממוקדת  לריפוי נגיף הקורונה תכנית זו  היא בנויה לכל אדם שיש לו נגיף הקורונה. לרוב האנשים תכנית זו יספיק בגדי לרפא המחלה וואת העברים שהנגיף תקף כמו ראות בדוגמא  יחד עם זה אם אדם נמצא במצב קשה כדאי להוסיף הטיפול מובנה לריפוי קורונה הנמצא תחת קטגוריה "טיפולים" לעשות כמה טיפולים כאלו ליום על פי צורך ושהאדם יצא מסכנה ניתן להמשיך רק עם תכנית זו. מעבר לזה תכנית זו יכולה להיות בדיוק כמו תכנית המשך רק בעצמה גדולה יותר כי הכלי התשלום כדול יותר.  

3 אתר השמחה– זו תכנית מנויים (שניתן לבטל בכל עת) המתחדשת באופן חודשי. מדובר בתוכנית להגדלת השמחה לרמה גבוה מאוד בכדי להביא למצב שנקרא "גילוי הנשמה" ולחיות בדרגה ניסית בפועל.  תכנית זו בנויה למטרת המשך טיפול לאחר שקיבלתם את התוצאות הרצויות ב "טיפולים"על מנת להעמיק את הריפוי והשינוי

4 ריפוי מחלות קשות (לגוף ולנפש)   דרך תכנית זו ניתן לרפא כל בעיה בגוף נפש פרנסה בדיוק כמו תכנית המשך. השינוי  המשמעותי זה שהאדם יש לו בעיה קשה בגוף נפש פרנסה …. כדאי להתחיל עם תכנית זו בגלל שהעצמה גדולה יותר והכח ריפוי גדול יותר ומתאים לריפוי מצבים קשים במיוחד. גם כאן במצבים קיצונים אולי יהיה צורך להוסיך טיפולים ממוקדים וחזקים יותר דרך :טיפולים" אבל רק במצבים קיצונים ביותר

מוצרים–  מוצרים רוחניים יעילים מאוד. מדובר בפורמולות עם נוסחאות רוחניות ייחודיות לכל מוצר המוטמעות בתוך קרם או מים. ברגע שמורחים את הקרם או מתיזים את המים (בהתאם להוראות השימוש) הפורמולה משתחררת והטיפול והריפוי מתרחש בפועל.

ניתוח רוחני ורפואה דחופה

קיימת אפשרות דרך האתר לטיפולים מיוחדים ודחופים במקום ניתוח דחוף ומסוכן, ניתוח אורתופדי או טיפול במצב שמצריך רפואה מיידי.  טיפולים אלו נמצאים ב"טיפולים" הם בעצם הטיפולים הרגילים רק שלרוב צריך מינון גבוה בכדי לקבל תוצאות רצויות מהיר ב"ה

שאלות ותשובות

בכל דבר בעולם הזה בכדי שתהיה התגלות של אור מסוים מחויב שיהיה כלי שיכול לקבל אותו. בכדי לקבל טיפול צריך לשלם, התשלום הוא בעצם כלי לקבלת האור שהצדיק משפיע ואז יש פעולה של ריפוי ממשי.

על פי הניסיון אין אדם שלא מסוגל לממן את הטיפולים שלו. הבעיה היא רק פחדים, דמיונות וחוסר אמונה הדואגים להשאיר את האדם תקוע במקום שנים על גבי שנים. דבר זה נכון תמידאבל כאן באתר של הבעל שם טוב הקדוש מציאות זו חזקה אפילו יותר ובאופן עקרוני כל אדם יכול לקבל טיפול בלי שום בעיה במידה ויתגבר על הפחדים המדומים שלו.

אם בכל זאת הפחד מתגבר ניתן להתחיל בתוכנית מסוימת קבועה לכמה פעמים בשבוע שכן יכול להתמיד ולממן. הטיפול מן הסתם יזרום לאט יותר אבל בהתמדה ב"ה תוכלו להגיע למטרות שלכם.

כל הטיפולים הם בקשות מהרבי ההבדל ביניהם הוא רק המחיר. המחיר מהווה בעצם כלי המקבל את האור, תשלום גבוה יותר = כלי גדול יותר המחזיק יותר אור, כלומר מאפשר לקבל טיפול חזק יותר ומורחב יותר.

בהתאם לבעיה חשוב לבחור טיפול מתאים וחזק מספיק שיאפשר את ריפוי הבעיה, אם תרצו תוכלו להיות בקשר איתנו במייל  holybaalshemtovsite@gmail.com  על מנת לקבל מאיתנו תוכנית טיפולית מותאמת אישית למצבכם.

הרבה פעמים מתחילים בטיפול חזק על פי צורך ואחרי שחווים שיפור ניתן להוריד מינון לטיפול קטן יותר.

*מבקשים בקשה לריפוי אחד ליום כל יום.

*את הבקשות של יום שישי מבקשים לפני כניסת השבת והבקשות של יום שבת ניתן לבקש רק לאחר צאת שבת.

*בשבת ובחגים אין בכלל טיפולים.

*בחול המועד יש טיפולים.

*במקרים מיוחדים עושים יותר טיפולים ביום במידת הצורך.

 

כל טיפול לוקח זמן וגם באתר של הבעל שם טוב הקדוש. באתר ניתן לרפא ולהשיג מה שלא ניתן לרפא במקומות שונים וגם בדרך כלל מהר יותר אבל עדיין לוקח זמן מסוים.

הזמן תלוי בגודל הבעיה ובעיקר בשורש הרוחני שלה והמשמעות של אותה הבעיה לאדם. לעיתים בעיה מאוד קשה מתרפאת מהר מאוד ולעיתים זמן טיפול של בעיה פשוטה יחסית לוקח הרבה זמן. האחריות של האדם זה לא ליפול לייאוש ודמיונות ולהתמיד בטיפול עד שמקבל תוצאות. חשוב להבין שההתמדה (כמו בהרבה תחומים) היא המפתח להצלחה, הכל בידיים שלכם.

 

משמעות השמחה

הבעל שם טוב הקדוש מלמד ששמחה היא בעצם גילוי הנשמה בתוך המימד של הנפש,
שמחה ואמונה זה אחד. בזמן שמסתלק אור האמונה מהאדם הוא כבר לא שמח
ולכן יש דגש על עבודת השמחה ביהדות
ובעיקר בחסידות יש דגש רב מאוד על השמחה כמטרה עליונה של כל אדם. 

אין טוב מאשר ישמח האדם במעשיו (קהלת כג, בב)

אין רוח הקודש שורה אלא על לב שמח (ירושלמי סוכה ה,א)

מצוה גדולה להיות בשמחה תמיד (ליקו"מ ח"ב כד)

הגדלת השמחה

הבעל שם טוב הקדוש מלמד שהעצבות היא השורש של רוב הבעיות. זה נכון שלומדים שהשורש הרוחני הוא גאווה אבל בפועל בנפש האדם העצבות היא השורש של רוב הבעיות (כולל הגאווה בעצמה).

כל אדם הוא משדר אנרגטי אין סופי שכל הזמן משפיע על עצמו, הגוף שלו, הסביבה שלו ועל העולם כולו.

ההשפעה שלו תלויה במצב הרוח בו הוא נמצא. ככלל אם האדם שורה במצב רוח חיובי הוא משפיע טוב על עצמו ועל הסביבה ואם האדם במצב רוח הפוך משפיע חלילה ההפך. האדם שבא מיסוד האפר נוטה באופן טבעי לעצבות בדרגה זו או אחרת.

 

בקשת טיפול למישהו אחר

ניתן ורצוי לבקש טיפול לאדם אחר גם ללא ידיעתו (גם מותר ורצוי על פי ההלכה), אדם שיש לו בעיה זו בעצם תוצאה של חטא שעשה. כתוב שאדם לא חוטא אלא אם רוח שטות נכנסת בו. אדם עם רוח שטות הוא לא בר דעת באותו נושא וצריך לעיתים אדם אחר שיעזור לו לצאת מאותה בעיה וכך הורים,ילדים, חברים, משפחה וכדו' עוזרים בהצלחה רבה.

 

הגדלת השמחה היא שורש הריפוי של כל בעיה

(בגוף, בנפש, פרנסה, זוגיות ועוד), לעיתים קרובות הגדלת השמחה בלבד מרפאה כל בעיה ולפעמים צריך להוסיף ריפוי ממוקד לבעיה המסוימת, לכן רצוי להתמקד באתר קודם כל בהגדלת השמחה (גם אם כלל לא מרגישים עצבות) ולאחר שחל שיפור משמעותי ובמידת הצורך ממשיכים בריפוי ממוקד של הבעיה שרוצים לפתור.