. בקשה להגדלת השמחה היא הדרך להגיע לכל מטרה ולחיות במציאות ניסית ממש. 

חשוב לציין שאדם באתר שמבקש טיפול להגדלת השמחה הצדיק (הבעש"ט) יודע גם מהו הרצון והצורך העיקרי שלכם ולעניין זה תהיה גם הכוונה והמיקוד של הטיפול.

יש לזכור שאור השמחה זה אור כללי שמשפיע על הכל ולכן אדם שרוצה לעבוד דרך השמחה לא ממוקד בלפתור את הבעיות אלא רק בלהגדיל את השמחה ובצורה כזו אור הנשמה יכול להתגלות בתוך מימד הנפש ורק אז מתחילה חוקיות ניסית ממש בחיים שלנו.

 

טיפול זה הוא מובנה מראש להרגעת פחדים וחרדות ולהגדיל ביטחון עצמי ביטחון עצמי ותחושת יכולת להצליח בחיים,

תכתבו את השם ושם האמא ותשלחו את הטופס זו הדרך לקבלת טיפול. ניתן  לבקש טיפול ללא הגבלה  רצוי לבקש טיפול לפחות 6 פעמים ביום בזמנים שונים בוקר צהריים ערב.

כמו כל טיפולי האתר מובנים מאור (השפעה מהצדיק) וכלי (תשלום) בגלל שהתשלום כאן הוא מאוד נמוך חשוב לבקש כמה  פעמים ביום טיפול

 .

 

 

טיפול המשך הוא טיפול המיועד להגיע להעמקת תיקון נפש האדם, הוא טיפול שכל פעם מתקן יותר ויותר את האדם מן השורש, מוציא "לכלוך" רוחני ונפשי ומותיר את המטופל בכל פעם נקי, זך ורוחני יותר. טיפול זה לוקח זמן בצורה ברורה ולכן מומלץ לבצע אותו רק לאחר שהאדם שקיבל את התוצאות הרצויות שלו דרך "טיפולי הבעל שם טוב" באתר, באמצעות "טיפולי המשך" ממשיכים להעמיק ריפוי, שינוי והשגת מטרות אישיות בכל נושא.